Budownictwo


Posiadamy bogate, poparte 20 latami w branży, doświadczenie z zakresu budownictwa mieszkaniowego oraz małej architektury. Wybudowaliśmy między innymi "Osiedle Zacisze" w Międzyrzeczu.

Specjalizujemy się w również w robotach drogowo - brukarskich. Realizujemy tarasy, schody, drogi, place, parkingi oraz chodniki. Realizujemy również zadania artystycznego układania kostki.

Wykonując powierzone nam zadania wykorzystujemy szeroką gamę najwyższej jakości materiałów. Doświadczenie, wykwalifikowana kadra i nowoczesne narzędzia oraz wsparcie sprzętowe dla robót ziemnych i transportu są gwarancją naszej konkurencyjności i satysfakcji naszych klientów. Wieloletnia współpraca z klientami instytucjonalnymi i prywatnymi dała nam stabilną pozycję na rynku i pozwoliła zbudować opinię partnera zaufanego, terminowego i godnego polecenia.

Products Newsletter

Dodaj swój E-mail do newslettera i badź na bieżąco z nowościami Products.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Products Romaniszyn i Romaniszyn s.j. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. ul.Żwirowa 5k (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

Panel klienta

Facebook