Krematorium

Krematorium logo
logo_krematorium.png

Krematorium firmy Products to obiekt o najwyższych standardach, nie tylko ze względu na wyposażenie sprzętowe, ale również nowatorską architekturę. Projekt łączy w sobie prostotę i to, co skłania do refleksji nad przejściem do nowego życia.

Budynek wyposażony został w przestronny hol, salę ceremonialną, w których dominuje światło oraz przestrzeń, co sprzyja podniosłemu i uroczystemu charakterowi chwili. Dodatkowo wysokiej jakości sprzęt nagłaśniający, w który został wyposażony budynek, potęguje to wrażenie.

Dla najbliższej rodziny przygotowana została sala pożegnań, gdzie można w atmosferze refleksji i zadumy obserwować za weneckim lustrem ostatnie chwile zmarłego.

Najwyższej jakości włoski piec oraz duża, chłodnia pozwala na obsługę klientów na doskonałym poziomie. Obiekt posiada nowoczesny system wentylacji, jest monitorowany, a nocą oświetlony.

Krematorium jest usytuowane w bardzo dogodnym miejscu, w bezpośrednim sąsiedztwie cmentarze komunalnego w Gorzowie, co umożliwia przeprowadzenie uroczystości pogrzebowych na miejscu. Przy samym budynku znajduje się duży parking.

Zapewniamy całodobową obsługę obiektu. Dla pracowników zakładów pogrzebowych z regionu oraz miasta Gorzowa został przygotowany pokój, w którym mogą posilić się kawą, herbatą, zimnymi napojami, czy przejrzeć aktualną prasę.

Budynek dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji oddane są wysokiej jakości pomieszczenia sanitarne oraz miejsce dla osób uczestniczących w ceremonii, gdzie mogą usiąść, napić się wody jeszcze przed uroczystością.

Oferowane usługi są świadczone przez wykwalifikowany personel. Fakt ten w połączeniu z wyposażeniem obiektu sprawia, że odbywają się zawsze na najwyższym poziomie.

Products Newsletter

Dodaj swój E-mail do newslettera i badź na bieżąco z nowościami Products.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Products Romaniszyn i Romaniszyn s.j. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. ul.Żwirowa 5k (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

Panel klienta

Facebook