Prace komunalne


Nasza firma posiada w swojej ofercie szeroko pojętą działalność komunalną. Zajmujemy się między innymi pracami porządkowymi, budową i konserwacją terenów zielonych oraz specjalistyczną przycinką i wycinką drzew. Posiadamy również bogate doświadczenie w realizacji projektów małej architektury i renowacji założeń zieleni.

W okresie zimowym oferujemy Państwu również odśnieżanie dróg, ciągów komunikacyjnych oraz innych obiektów. Działamy w oparciu o 24 godzinny monitoring pogody, co umożliwia pełne przygotowanie do opadów oraz natychmiastową reakcję.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą i narzędziami dla realizacji powierzonych nam zadań. Podejmujemy zarówno krótkoterminowe zlecenia o charakterze zadaniowym, jak i również te, które wymagają długoterminowej współpracy.

Dla dobra naszych Klientów współpracujemy z najlepszymi producentami i dostawcami artykułów, które gwarantują najwyższą jakość. Powierzone zadania wykonujemy sumiennie i precyzyjnie, o czym świadczy długoterminowa współpraca firmy Products z wieloma podmiotami reprezentującymi różne sektory życia publicznego, w tym podmiotami instytucjonalnymi (miasta i gminy), firmami partnerskimi i klientami indywidualnymi.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie - tak, aby zapewnić Państwu kompleksowe i zgodne z Państwa wymaganiami wykonanie usługi. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi usługami zapraszamy do kontaktu!

Products Newsletter

Dodaj swój E-mail do newslettera i badź na bieżąco z nowościami Products.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Products Romaniszyn i Romaniszyn s.j. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. ul.Żwirowa 5k (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

Panel klienta

Facebook