Opieka nad grobami


Chcąc wyjść naprzeciw osobom zapracowanym, mieszkającym w innych rejonach Polski lub poza Polską, którzy z różnych przyczyn nie mogą zadbać o groby swoich bliskich, w 2013 r. poszerzyliśmy naszą działalność o świadczenie kompleksowych usług związanych z opieką nad grobami.


Usługi świadczymy zarówno jednorazowo jak i cyklicznie, w terminach wyznaczonych przez klienta.

Każdorazowo sporządzamy dokumentację fotograficzną zarówno przed wykonaniem usługi jak i po oraz drogą elektroniczną przesyłamy zdjęcia Zleceniodawcy.

Zlecenie złożyć można osobiście w biurze Administracji Cmentarza, telefonicznie, drogą e-mail, bądź poprzez wypełnienie formularza internetowego.

ZAUFAJ NAM, A ZAOPIEKUJEMY SIE GROBAMI TWOICH BLISKICH....

Products Newsletter

Dodaj swój E-mail do newslettera i badź na bieżąco z nowościami Products.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Products Romaniszyn i Romaniszyn s.j. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. ul.Żwirowa 5k (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

Panel klienta

Facebook