Realizacja zlecenia

Realizacja zlecenia

  1. Zlecenie złożyć można osobiście w biurze firmy, telefonicznie, e-mailowo lub poprzez wypełnienie formularza zlecenia dostępnego na naszej stronie internetowej.
  2. Po otrzymaniu zlecenia niejednokrotnie przystępujemy do wizji lokalnej w terenie, wyceniamy usługę a następnie informujemy telefonicznie bądź e-mailowo o koszcie realizacji zlecenia.
  3. Po zaakceptowaniu wyceny, oczekujemy na dokonanie wpłaty na nasze konto bankowe bądź fizyczną wpłatę gotówki w siedzibie firmy.
  4. Usługa realizowana jest w terminie wyznaczonym przez Zleceniodawcę, z zastrzeżeniem iż termin ten w wyjątkowych sytuacjach może ulec przesunięciu o +/- 3 dni.
  5. Po wykonaniu usługi sporządzamy dokumentację fotograficzną i na życzenie klienta wysyłamy zdjęcia na podany w zleceniu adres email.
  6. Za zrealizowane usługi każdorazowo wystawiamy fakturę VAT.

Products Newsletter

Dodaj swój E-mail do newslettera i badź na bieżąco z nowościami Products.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Products Romaniszyn i Romaniszyn s.j. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. ul.Żwirowa 5k (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

Panel klienta

Facebook