Realizacja zlecenia

Realizacja zlecenia

  1. Zlecenie złożyć można osobiście w Biurze Administracji Cmentarza przy ul. Żwirowej 5K w Gorzowie Wlkp. lub poprzez wypełnienie formularza zlecenia dostępnego na naszej stronie internetowej.
  2. Po otrzymaniu od Państwa zlecenia oraz po wizji lokalnej w terenie, wyceniamy usługę, a następnie informujemy telefonicznie bądź e-mailowo o całkowitym koszcie wykonania usługi.
  3. Po zaakceptowaniu przez Państwa wyceny, prosimy o dokonanie wpłaty na nasze konto bankowe bądź fizyczną wpłatę gotówki w siedzibie firmy.
  4. Po otrzymaniu wpłaty przystępujemy do realizacji zamówienia.
  5. Zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 3 dni roboczych od zaksięgowania pieniędzy na koncie bądź fizycznego wpływu gotówki do kasy.
  6. Po wykonaniu usługi wysyłamy Państwu dokumentację fotograficzną (przed wykonaniem usługi i po wykonaniu usługi) na podany przez Państwa adres e-mail, bądź na Państwa życzenie wykonujemy tradycyjne zdjęcia i wysyłamy pod wskazany adres pocztą tradycyjną.
  7. Za zrealizowane usługi wystawiamy fakturę VAT.

Products Newsletter

Dodaj swój E-mail do newslettera i badź na bieżąco z nowościami Products.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Products Romaniszyn i Romaniszyn s.j. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. ul.Żwirowa 5k (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

Panel klienta

Facebook