Historia

Krematorium logo
logo_krematorium.png

Historia

Pomysł zrodził się w 2008 roku. Właściciele firmy Products, posiadając już wieloletnie doświadczenie w administrowaniu cmentarzami, dostrzegli, iż coraz więcej ludzi, w tym również Gorzowian, życzy sobie spopielenia ciała po odejściu z tego świata.

Stworzenie miejsca, gdzie będzie można z godnością pożegnać swoich najbliższych, było głównym celem tej inwestycji. Choć żmudne procedury trwały kilka lat, udało się zrealizować to zamierzenie w całości.

W sierpniu 2014 roku został oddany do użytku obiekt, w którym Gorzowianie oraz mieszkańcy regionu mogą w atmosferze refleksji uczestniczyć w ceremonii pożegnania swoich bliskich. Nastrojowi temu sprzyja położenie obiektu w zacisznym miejscu, w bezpośrednim sąsiedztwie cmentarza oraz charakter budynku nawiązujący do gotyckich budowli, gdzie główną rolę odgrywa przestrzeń i światło.

Products Newsletter

Dodaj swój E-mail do newslettera i badź na bieżąco z nowościami Products.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Products Romaniszyn i Romaniszyn s.j. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. ul.Żwirowa 5k (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

Panel klienta

Facebook