O nas

Logo ProDecor
prodecor_logo_150x90.png

ProDecor

Z dumą zapraszamy do marketu ProDecor, gdzie możecie przenieść się Państwo do kolorowego świata dekoracji.

W roku 2010 do użytku został oddany nowoczesny budynek przy ulicy Żwirowej 5k, w którym ponad 1000 mkw powierzchni zostało zagospodarowanych na potrzeby działalności handlowej. Od pierwszych dni swojej działalności dążyliśmy do stworzenia miejsca, w którym każdy nasz Klient będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Do Państwa dyspozycji pozostaje wykwalifikowany personel, służący fachową poradą. Profesjonalnie przygotowane florystki w każdym momencie oferują Państwu pomoc w doborze gotowych produktów lub na życzenie stworzą idealnie do Państwa potrzeb dopasowane kompozycje.

Wygodę zapewni Państwu specjalnie przygotowany dla naszych Klientów parking z dogodnymi przejściami na teren cmentarza.

Placówka otwarta jest dla Państwa 7 dni w tygodniu, co stanowi ułatwienie zaplanowania wizyty w naszych florystycznych progach.

Products Newsletter

Dodaj swój E-mail do newslettera i badź na bieżąco z nowościami Products.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Products Romaniszyn i Romaniszyn s.j. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. ul.Żwirowa 5k (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

Panel klienta

Facebook